0
 x 

سبد خرید شما خالی است.

چیزی به آغاز سرمای زمستان نمانده و اگر در فکر آماده کردن باغچه برای پاییز باشیم، باید همین امروز دست به‌کار شویم. پاییز زمان مناسبی برای کاشت گیاهان سرمادوست به‌شمار می‌رود. با انجام مراقبت‌های لازم و کاشت گیاهان مناسب، باغ و باغچه‌ما فصل پرباری را پشت سر خواهند گذاشت. در این نوشته از بلاگ مجتمع مهندسی «کشاورزی منتخب» از راه‌های آماده کردن باغچه برای پاییز نوشته‌ایم.

ادامه مطلب...

 در سال ۲۰۲۲ ترندهای جذابی در طراحی باغچه ویلا و فضای سبز معروف شدند که در این مقاله از «کشاورزی منتخب» می‌خواهیم نگاهی به آنها بیندازیم. خوب است اگر در فکر طراحی باغچه ویلا یا حیاط هستید، نیم‌نگاهی به مدل‌های معروف داشته باشید.

ادامه مطلب...

این روزها که از داغی آفتاب کاسته شده، زمان خوبی برای انتخاب گیاهان مناسب کاشت در پاییز است. پس اگر شما هم در این فکر هستید که در ماه آبان چی بکاریم، در «کشاورزی منتخب» همراه ما باشید و پیشنهادهای ما را برای کاشت در پاییز بخوانید. بعضی از محصولات نسبت به دمای پاییز و زمستان مقاوم هستند و اگر آنها را در ماه آبان بکاریم، می‌توانیم در زمستان برداشت کنیم.

ادامه مطلب...

مراقبت و نگهداری از استخر کاری نیست که بتوانیم آن را نادیده بگیریم. بعد از برنامه‌ریزی فراوان برای ساخت استخر، اکنون می‌خواهیم از زیبایی، ایمنی و پاکیزگی آن لذت ببریم. بهترین کار این است که مراقبت و نگهداری از استخر را در برنامه‌ی هفتگی و ماهانه قرار دهیم.

ادامه مطلب...